Placed competitors |
|
1. | 208 |
Renaissance |
Aarnio-Wihuri, Jenny |
FIN |
|
100.00 EUR |
0 penalties 27.55 sec |
|
grey 15y.M / Jenny Aarnio-Wihuri |
phase 2 |
|
2. | 326 |
Hegoir |
Vihavainen, Milla |
FIN |
|
80.00 EUR |
0 penalties 28.17 sec |
|
dbay 11y.G /Emmickhoven's Diego/ Vihavainen Mia |
phase 2 |
|
3. | 332 |
Gyllinge Eos |
Lundin, Elin |
SWE |
|
75.00 EUR |
0 penalties 30.58 sec |
|
11y. |
phase 2 |
|
4. | 319 |
FBI Kassarist |
Tamminen, Krista |
FIN |
|
75.00 EUR |
0 penalties 31.74 sec |
|
grey 11y.G /Fadarath ox/ Tamminen Jade & Krista |
phase 2 |
|
Other, non-placed competitors |
|
5. | 298 |
Amalia |
Parkkisenniemi, Saga |
FIN |
|
|
0 penalties 33.21 sec |
|
black 13y.M /Tuntematon Ori/ Parkkisenniemi Saga |
phase 2 |
|
6. | 261 |
Camellia |
Klemola, Kaisa |
FIN |
|
|
0 penalties 33.45 sec |
|
dbay 18y.M /Öxenholm Godot/CONN/ Klemola Ilkka & Kaisa |
phase 2 |
|
7. | 289 |
Park Benjamin |
Nylund, Jasmin |
FIN |
|
|
4 penalties 29.35 sec |
|
grey 17y.G /Ashfield Festy/CONN/ Nylund Jasmin |
phase 2 |
|
8. | 327 |
Drishoge Bobby Sparrow |
Westman, Patricia |
FIN |
|
|
4 penalties 30.00 sec |
|
grey 14y.G /Tuntematon Ori/ West Chark Oy |
phase 2 |
|
9. | 334 |
Munsboro Cecily |
Rautiainen, Nita |
FIN |
|
|
4 penalties 30.65 sec |
|
grey 16y.M / Rautiainen Nita |
phase 2 |
|
10. | 253 |
Twister |
Kammonen, Jenni |
FIN |
|
|
4 penalties 35.46 sec |
|
colou 10y.G / Lotta Saari |
phase 2 |
|
11. | 300 |
Jack Of Clubs |
Pesonen, Peppiina |
FIN |
|
|
eliminated |
|
bay 16y.G /Ricardo Zaccardi 15 NF/NFPS/ Pesonen Peppiina |
phase 2 |
|
12. | 301 |
Little Kim |
Pöllänen, Anni |
FIN |
|
|
4 penalties 33.52 sec |
|
grey 11y.M /Tuntematon Ori/ Panttila Arla |
phase 1 |
|
13. | 313 |
Kalou G |
Skutnabb, Sessi |
FIN |
|
|
5 penalties 46.47 sec |
|
bay 10y.G /Kennedy/Xequoia's Croeso Cymreig/DRP/ Skutnabb,Annette |
phase 1 |
|
14. | 255 |
Prinz Luca |
Kannela, Heta |
FIN |
|
|
19 penalties 56.56 sec |
|
bay 8y.G /Tuntematon Ori/ Kannela Heta & Lahtinen Sari |
phase 1 |
|